صنایع دکوری

رایکاتولید و توزیع محصولات دکوراسیون و منزل

.

مجموعه ای بی نظیر از محصولات برتر ایرانی


پلان نقره‌ قالب جوملا

این پلان ها بسیار مناسب برای کسانی است که به بیش از ۱۵ قالب جوملا احتیاج دارند، این نوع از خرید از نظر هزینه بسیار به صرفه خواهد بود. تعداد قالب ها :۱۵ عدد قالب انتخابی ،زمان انتخاب قالب ها:نامحدود ، هزینه:210,000 تومان .

پلان نقره قالب های جوملا

این پلان ها بسیار مناسب برای کسانی است که به بیش از 15 قالب جوملا احتیاج دارند، این نوع از خرید از نظر هزینه بسیار به صرفه خواهد بود. تعداد قالب ها :15 عدد قالب انتخابی ،زمان انتخاب قالب ها:نامحدود ، هزینه:210,000 تومان .

طراحی داخلی

طراحی داخلی گروهی از کارهای مختلف را توصیف می‌کند که در عین حالی که مرتبط با پروژه می‌باشد مرتبط با تبدیل آن به تنظیمات مؤثر برای طیف وسیعی از فعالیت‌های انسانی است. طراح داخلی کسی است که چنین پروژه‌هایی را انجام دهد. طراحی داخلی حرفه‌ای چند بعدی است که شامل توسعه مفهومی، ارتباط با ذینفعان پروژه و مدیریت و اجرای طرح است.
در لغت‌نامه ی وبستر، طراحی داخلی چنین تعریف شده‌است: «هنر یا عمل برنامه‌ریزی و نظارت بر طراحی و اجرای معماری داخلی و مبلمان»

آباژورهای پایه خراطی رایکا

 آباژورهای خراطی رایکا

آباژورها همواره حال و هوایی خاص و جذاب به هنگام شب به محیط میبخشند و آرامش بی نظیری را در فضا به ارمغان می آورند.آباژورهای خراطی امروزه از محبوب ترین و پرفروش ترین مدل های آباژور به حساب می آیند و دلیل آن تنوع در طراحی پایه های چوبی و استفاده از شید های گوناگون با رنگ بندی های مختلف بر روی آنها میباشد.
جنس بدنه این آباژورها از چوب می باشد و شیدهایی از جنس پارچه و نخی در اشکال و رنگ های مختلف بر روی آنها قرار میگیرد .سرپیچ آباژورهای خراطی از نوع E27 میباشد که انواع لامپ های کم مصرف ال ای دی را در وات های مختلف میتوان داخل آنها به کار برد و از نور بسیار خوبی برخوردار میباشند .  (آباژور رایکا)

 

 

AB01

AB02

AB03

 

افزونه پیش بینی وضعیت آب و هوا

این افزونه حرفه ای جوملا به شما اجازه می دهد تا بتوانید وضعیت آب و هوای شهر مورد نظر خود، در هر جای دنیا را در سایت خود به صورت بسیاز زیبا و حرفه ای نمایش دهید.

 صنایع دکوری رایکا , صنایع رایکا , رایکا صنایع دکوری رایکا , صنایع رایکا , رایکا صنایع دکوری رایکا , صنایع رایکا , رایکا صنایع دکوری رایکا , صنایع رایکا , رایکا